rzut
widok 3d
GOTOWE DO ODBIORU!
Mieszkanie A8_0_M2
, I Etap
Parter
03 pokoje
1. korytarz
7.17 m²
2. pokój z aneksem
28.14 m²
3. pokój
10.19 m²
4. pokój
10.61 m²
5. łazienka
4.02 m²
powierzchnia mieszkania
60.13 m2
+ogród i taras
98.00 m2
cena lokalu brutto:
643 391 zł
cena lokalu brutto/m2:
10 700 zł/m²
najniższa cena z ostatnich 30 dni:
zobacz historię ceny
30.04.26 - 21.05.26
643 391 zł
27.02.26 - 30.04.26
598 293 zł
09.09.25 - 27.02.26
643 391 zł
miejsce postojowe pojedyncze (cena brutto):
15 000 zł
zobacz historię ceny
09.09.25 - 21.05.26
15 000 zł
Cena całkowita:
658 391 zł
zobacz składowe ceny całkowitej
Cena mieszkania
643 391 zł
Cena miejsca postojowego
15 000 zł
Razem
658 391 zł
zakup mieszkania nie wiąże się z innymi świadczeniami wobez dewlopera
GOTOWE DO ODBIORU!
Mieszkanie A8_0_M2
, I Etap
Parter
03 pokoje
1. korytarz
7.17 m²
2. pokój z aneksem
28.14 m²
3. pokój
10.19 m²
4. pokój
10.61 m²
5. łazienka
4.02 m²
powierzchnia mieszkania
60.13 m2
+ogród i taras
98.00 m2
cena lokalu brutto:
643 391 zł
cena lokalu/m2:
10 700 zł/m²
najniższa cena z ostatnich 30 dni
przed obniżką:
598 293 zł
zobacz historię ceny
30.04.26 - 21.05.26
643 391 zł
27.02.26 - 30.04.26
598 293 zł
09.09.25 - 27.02.26
643 391 zł
miejsce postojowe pojedyncze (cena brutto):
15 000 zł
zobacz historię ceny
09.09.25 - 21.05.26
15 000 zł
Cena całkowita:
658 391 zł
zobacz składowe ceny całkowitej
Cena mieszkania
643 391 zł
Cena miejsca postojowego
15 000 zł
Razem
658 391 zł
zakup mieszkania nie wiąże się z innymi świadczeniami wobec dewlopera
zobacz tabelę mieszkań
GOTOWE DO ODBIORU!
MIESZKANIE A8_0_M2
*
Jestem zainteresowany/a ofertą na mieszkanie A8_0_M2. Proszę o kontakt.
Zgoda
*
Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Efra Sp. z o. o. moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska i adresu email, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Efra Sp. z o. o. za pośrednictwem poczty email. Pełna treść zgody marketingowej dostępna jest
TUTAJ
, a polityki prywatności dostępna jest
TUTAJ
Zgoda
*
Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Efra Sp. z o. o. moich danych osobowych, tj. imienia, nazwiska i numeru telefonu w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Efra Sp. z o. o. za pośrednictwem wiadomości SMS i połączeń głosowych. Pełna treść zgody marketingowej dostępna jest
TUTAJ
, a polityki prywatności dostępna jest
TUTAJ
Powrót
powrót
menu
Skontakuj się z nami!